Firemní desky

Vyrábíme firemní desky z materiálů: mosaz, elox. dural, plast, nerez, sklo, dřevo s různými povrchovými úpravami. Písmena a grafika může být vybarvena různými technologiemi. Firemní štíty dělíme na kovové a plastové. Kovové firemní štíty se vyznačují vysokou mechanickou odolností. Realizují se přední gravurou.

Mohou být leštěné, nebo matné, vybarvené jakoukoliv barvou. Leštěné materiály se používají pro reprezentační účely-materiál mosaz nebo eloxovaný dural. Matné materiály se používají pro informační a naváděcí sdělení-materiál eloxovaný dural a podobné s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Eloxované duraly se používají v různém barevném provedení (zlatý, přírodní, nebo v barvě černé, modré, červené a zelené).

Plastové firemní štíty se vyznačují vysokou estetičností a odolností proti povětrnostním vlivům, bezúdržbovým provozem, ale s nižší mechanickou odolností. Podle použitého materiálu se realizují s přední nebo zadní gravurou. Zadní gravura je pak chráněná proti mechanickému poškození. Rozdělují se na venkovní a vnitřní použití a v nabídce máme širokou škálu různých barev a povrchových úprav

Ceny individuální dle materiálu, pracnosti, vybarvení.

Máte zájem o tento produkt? Neváhejte nás kontaktovat! mám zájem