Orientační systémy

Nabízíme výrobu standardních zasouvacích systémů z kovu nebo plastu pro kanceláře, hotely, firmy, školy, rekreační nebo lázeňská zařízení.

Kovové systémy jsou skládány z různých profilů a montovány dle požadavků zákazníka na míru.

Orientačním systémem se rozumí především dobrá viditelnost a přehlednost v daném prostředí.

Orientační systémy je možné rozdělit na exterierové a interierové. Skládají se jak z velkých informačních tabulí, umisťovaných ve vstupních prostorách budov, tak z informačních štítků, umisťovaných nejčastěji u vstupních dveří jednotlivých prostor.

Systém "S"

Jeden z nejžádanějších typů. Dveřní štítky z hliníkových elox. profilů o šířce 180mm - síla profilu 0,8mm. Štítek je sestaven z 2 profilů do sebe zasouvaných. Spodní část se šroubuje nebo lepí na podklad, vnitřní část se zasouvá do nosného profilu a z boku zajistí šroubkem proti zcizení. Vyměnitelné zasouvací štítky o velikosti 175x31x0,8 mm nebo 175x14x0,8mm. Výměnné štítky mohou být v libovolné barvě. Nosný profil se dodává: přírodní elox, tmavý bronz, zlatý elox. Ceny pro tento systém se stanovují dle požadovaného počtu řádků.

Příklad:
Titulní řádek s pěti textovými řádky (jmény) orientační cena: 636,- Kč
Titulní řádek s třemi textovými řádky (jmény) orientační cena: 477,- Kč

Module indoor

Vnitřní informační systém

Vnitřní informační systém Module Indoor nabízí řadu řešení jak účelně a prakticky označit interiéry budov. Předností je dlouhá životnost a jednoduchá instalace. Samotnou údržbu systému, která spočívá jen ve výměně cedulek případně zásuvných štítků zvládne bez problémů koncový zákazník. Cedule a cedulky jsou převážně dodávány v povrchové úpravě stříbrného a zlatého eloxu. Další povrchovou úpravou je lakování v barvách stupnice RAL, nebo potažení samolepící vinylovou folií.

Dveřní tabulky

Dveřní tabulky se instalují buď pomocí oboustranné samolepící pásky - to v případě že podklad je hladký a rovný, jinak je možné použít předlisovaných otvorů v plastových koncovkách, a tak tabulku vhodným způsobem přišroubovat na předvrtané otvory.

Dveřní tabulky jsou limitované maximální výškou bočního plastového profilu 250 mm. Tato výška nebude stačit v případě, kdy je potřeba podat informaci o pětipatrové budově ve vstupní hale. I zde systém Module Indoor nabízí jednoduché řešení pomocí několika bočních hliníkových profilů, jejichž délka je až 2,5 m. S pomocí těchto profilů lze vyrobit velmi přehledné informační tabule, které podají informace příchozím návštěvám o rozmístění jednotlivých pater. Výměna jednotlivých řádků tabule se provádí pomocí plastového klíče, a to zasunutím mezi profily a mírným tahem zpět. Použití plastového klíče je možné pouze u systémů s hliníkovými bočnicemi.

Rainbow

Interiérový informační systém

Systém interiérového značení RAINBOW vyniká především svojí jednoduchostí při samotné instalaci cedulek na dveře nebo stěny. Do profilů systému Rainbow se jako informační materiál používá obyčejný kancelářský papír, krytý nereflexní slídou. Samotná výměna je proto záležitostí jedné minuty. Konečným zákazníkům, kteří jsou zpravidla vybaveni pouze laserovou nebo inkoustovou tiskárnou se nabízí možnost tvorby a následné výměny informací v profilech Rainbow, aniž by byli závislí na zpracovatelské firmě. Tento způsob obměny informací je pro řadu zákazníků výhodnější, než obměna nápisů ze samolepicích fólií. Systém RAINBOW je možné použít na výšku i na šířku. Délka segmentů je libovolná (do 2,5m), většinou je však nejvýhodnější použít délku odvozenou z formátů papírů do tiskáren( A4, A5 atd.)

Curvo

Interiérový informační systém

Nový systém interiérového značení Curvo Plus, který má ambice navázat na přetrvávající úspěch interiérového systému Rainbow. Jako základní materiál zvolil výrobce hliník, který poskytuje dlouhou životnost a elegantní stabilní povrch. Samotná údržba v případě systému Curvo plus spočívá pouze ve výměně papírových aršíků s potištěným textem či grafikou. Jednotlivé profily jsou vytvořeny tak, aby grafický motiv byl zasazen do otevřeného rámu, ohraničeného pouze dvěma tenkými válci. Ukončení těchto válců je velmi elegantní, i když nenápadné. Ochranu vytištěného motivu zajišťuje krycí slída. Jednotlivé tabulky orientačního systému Curvo plus se formátují ze základních profilů. Ty jsou k dispozici od šířky 104 mm do 312 mm. Systém Curvo Plus v plné míře zohledňuje potřebu flexibility informačního systému. Je vytvořen tak, že dovoluje levně a rychle jej aktualizovat. V nabídce se objevil další vysoce flexibilní informační systém s nadčasovým a přesto moderním designem za příznivou cenu.

Duralové systémy

Máte zájem o tento produkt? Neváhejte nás kontaktovat! mám zájem