Laserování

Laserování je metoda, kterou lze použít na širokou škálu materiálů. Laserové gravírování se vyznačuje svou vysokou trvanlivostí, přesností a kvalitou. Při použití rotačního adapteru lze laserovat i na válcové předměty po celém obvodu předmětu.

Kov

Laserováním kovových materiálů docílíme značení od světlé až po černou barvu rytiny. Záleží na kombinaci povrchové úpravy materiálu a použitém přípravku pro laserování. Rotačním adapterem laserujeme válc. předměty po celém obvodu předmětu.

Dřevo

Laserování dřevěných výrobků závisí na povrchové úpravě a tvrdosti dřeva. Laserem lze značit dřevo od světlé do tmavě hnědé barvy. Lze vyřezávat různé tvary, písmena, nebo jednotlivé díly stavebnic. Značení může být provedeno i do hloubi dřeva a vyplněno barvou. Značení laserem je přesné a trvanlivé. Při použití rotačního adapteru laserujeme i drobné válcové předměty po celém obvodu.

Sklo

Sklo je cenově výhodnější a rychlejší než technologie pískování. Při použití rotačního adapteru laserujeme předměty po celém obvodu (např. vinné lahve, skleničky, keramické hrnky nebo popelníky). Výhodou této technologie je její přesnost a trvanlivost. Lze označovat i tenké sklo.

Kůže

Laserování kožených výrobků se používá převážně tam, kde není možné použít značení raznicí pro nerovnost plochy.

Štočky do razítek

Laserováním provádíme výrobu gumových štočků do razítek. Touto technologií lze docílit absolutní přesnosti a vysoké kvality i při drobných znacích razítek

Papír

Laserováním lze značit papír od slabého, až po kartonový. Lze vyřezávat různé tvary z dárkového papíru, vyrábět přání k novému roku, značit krabice na víno apod. Vyrábíme netradiční přání k Novému roku různého typu dle přání zákazníka ze speciálního papíru - pergamen. Dodává se v barvách: červená, modrá, zelená.

Anticorové štítky

Vyrábíme z anticorových (nerezových) materiálů firemní desky a technologické štítky. Výhodou anticorových štítků je neměnnost jejich povrchu v náročném prostředí ovlivňovaném nejen přírodními vlivy

Plastové štítky

Laserováním vyrábíme plastové štítky a firemní desky. Plast může být jednovrstvý nebo dvouvrstvý. Jednovrstvý plast můžeme vybarvovat dle přání zákazníka.